Commercecon to firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu: hale produkcyjne i magazynowe, nowoczesne centra logistyczne, specjalistyczne obiekty dla energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, a nawet wojska.

 

Commercecon to firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu: hale produkcyjne i magazynowe, nowoczesne centra logistyczne, specjalistyczne obiekty dla energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, a nawet wojska. Działa na rynku od ponad 20 lat i w tym czasie zrealizowała setki inwestycji w kraju oraz za granicą. Firma oferuje kompleksową obsługę inwestycji jako generalny wykonawca, współpracę w formule „zaprojektuj i wybuduj” lub częściowe wsparcie inwestycji w zakresie dostawy i montażu konstrukcji stalowych. – Od początku działalności Commercecon towarzyszy maksyma „Budujemy Twoją przyszłość”. Wierzymy, że realizując biznesowe wizje inwestorów, chociaż w niewielkim stopniu przyczyniamy się do budowania polskiej gospodarki – podkreśla Hubert Hoffman, prezes Commercecon.

Commercecon przekuwa sukces w biznesie na inne pola działalności, angażując się w rozwój sportu oraz inne lokalne inicjatywy. Firma jest właścicielem i sponsorem tytularnym żeńskiej drużyny siatkówki ŁKS Commercecon Łódź. Połączenie biznesu i miłości do sportu okazało się mistrzowskie – dosłownie, bo w sezonie 2018/2019, po 36 latach, drużyna ponownie sięgnęła po tytuł Mistrza Polski.

Siedziba

COMMERCECON Sp. z o.o. Sp. k.
95-050 Konstantynów Łódzki ul. Inwestycyjna 5
tel. +48 42 632 10 20
fax +48 42 632 10 39
e-mail: biuro@commercecon.pl
www.commercecon.pl

Rodzaj działalności:

Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych
Projektowanie
Dostawa
Montaż hal stalowych

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij