Premiera pierwszego na świecie, zautomatyzowanego programu projektowego do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych Zehnder.

Już za 2 tygodnie, podczas targów INSTALACJE, Zehnder zaprezentuje pierwszy na świecie, zautomatyzowany program projektowy, który ułatwi dobór i konfigurację systemu wodnych promienników sufitowych Zehnder. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Profesjonalne oprogramowanie ułatwia projektowanie przy wielu inwestycjach. Zehnder, idąc tym tropem, proponuje program pod kątem promienników wodnych, w którym wyniki i ich modyfikacja będą możliwe „na żywo”. Całość zestawień i obliczeń wykonanych zostanie zgodnie z przyjętymi normami PN/EN. Program działa w środowisku Instalsoft.

Prezentacja jest dedykowana projektantom instalacji oraz osobom zajmującym się zawodowo tematyką promienników. Zehnder zaprasza 24 kwietnia 2018 r. w godz. 12:30 – 14:30 pawilon 15 - Sala Piasku w restauracji Garden City (MTP, ul. Głogowska 14, Poznań). Udział w prezentacji jest bezpłatny. Należy się jednak wcześniej zarejestrować wysyłając e-mail o tytule "PREMIERA SYSTEMU RHC" na adres: promienniki@zehnder.pl podając imię, nazwisko, firmę, e-mail oraz nr telefonu.

Przy rejestracji do 18.04.2018 dołączamy na życzenie bezpłatną wejściówkę i/lub wjazdówkę na targi INSTALACJE.

Więcej informacji, mapka z miejscem prezentacji i stoiska Zehndera oraz szczegółowy plan prezentacji na https://www.zehnder.pl/premiera-systemu-do-promiennikow