W dniach 25 i 26.04. odbędzie się już 5 wydanie Polskiego Forum Hartowniczego. Jest to najważniejsze niezależne spotkanie tej branży w kraju.

Polskie Forum Hartownicze stało się w międzyczasie najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w kraju. Jest to jedyna niezależna konferencja tej branży w Polsce. Jej celem jest prezentacja najnowszych trendów, wymiana doświadczeń, nawiązanie kontaktów. Tematyka Forum dotyczy zagadnień związanych z samymi procesami obróbki cieplnej, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, zapewnianiem jakości. Tegoroczne tematy to m.in.: dobór urządzeń hartowniczych i technologii, oprzyrządowania wsadowe, azotowanie plazmowe, mycie części, hartownie na prasach, indukcja, hartowanie laserowe, czy pokrycia trybologiczne PVD. Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działów konstrukcyjnych i technologicznych, zapewnienia jakości, zakupów i in.. Zainteresowanym uczestnikom wystawione zostaną certyfikaty szkoleniowe. Corocznie wręczane są wyróżnienia dla osób szczególnie zasłużonych dla tej branży w Polsce.

W przeddzień konferencji startuje Akademia Doskonałości z dodatkowymi zajęciami praktycznymi. Szczegóły na stronie: www.heat-treatment-forum.pl