Zehnder będzie aktywnym uczestnikiem tegorocznego sezonu targowego: w lutym - 4Design Days oraz Forum Wentylacja, Salon Klimatyzacja, w kwietniu - MTI Instalacje, a w międzyczasie (w marcu) Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie.

Na targach MCE we Włoszech zademonstrowane zostanie rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder - Zenia.
- Zenia to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz wentylator grzewczy o bardzo ciekawym, minimalistycznym wzornictwie – podkreśla walory nowego produktu Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.
Nie zabraknie oczywiście klasyka – żeberkowego Charlestona – w kolejnej odsłonie, jak również Zehnder Aura EcoDesign oraz central wentylacyjnych w różnych zestawieniach. Oprócz tego Runtal – luksusowa marka Zehnder Group – przedstawi premiery w postaci grzejników Folio, Chime i Alban.

Targi w Polsce
Zehnder Zenia w towarzystwie marki Runtal pojawi się również na 4Design Days w Katowicach. Z kolei na Forum Wentylacja. Salon Klimatyzacja. w Warszawie Zehnder skupi się na urządzeniach zapewniających świeże powietrze poprzez komfortową wentylację wnętrz.
- Punktem obowiązkowym będzie innowacyjna, najwydajniejsza centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q, która uczyniła firmę Zehnder liderem rynku wysokowydajnych rekuperatorów. Prezentowaną nowością będzie natomiast anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125 – zachęca Jerzy Stosiek.
Kompleksowość oraz zaawansowanie techniczne systemu ogrzewania i chłodzenia sufitowego Nest zostanie zaprezentowane w pełnej krasie, a zwykle pełni swoje funkcje ukryty w suficie. Zehnder Zenia tym razem wraz z szeroką gamą produktów wentylacyjnych oraz ogrzewania i chłodzenia sufitowego zaprezentuje się na targach Instalacje w Poznaniu.

Komfortowa temperatura i jakość powietrza
Warto udać się na targi i sprawdzić, jak Zehnder może podnieść jakość życia przez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. To wszystko przy zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa, jakości wykonania, innowacyjnej technologii, wygodnego użytkowania i efektywności.