Eksperci firmy Zehnder docierają we wszystkie zakątki kraju. Oprócz prezentacji mobilnej ekspozycji regularnie przeprowadzają również szkolenia i seminaria.

Dzielą się na nich wiedzą dotyczącą podnoszenia jakości życia przez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego klimatu pomieszczeń. Demonstrują najnowocześniejsze możliwości w obszarze grzejników dekoracyjnych, komfortowej wentylacji pomieszczeń oraz systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego.

Zainteresowanie rozwiązaniami grzewczymi, chłodzącymi i wentylacyjnymi jest naprawdę duże. Szczególnie, że mowa jest m.in. o nagradzanych produktach typu Zehnder ComfoAir Q (iF DESIGN AWARD 2017 za wyjątkowe wzornictwo oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich i nagroda Lider Instalacji 2016) czy Zehnder Kleo (Łazienka – Wybór Roku 2017).

W kwietniu szkolenia odbyły się w Łodzi i Warszawie. Zehnder prowadzi też regularnie Akademię Wentylacji oraz Akademię Ciepła. W roku 2016 w trakcie wizyt przyczepy ekspozycyjnej, szkoleń i akademii kilka tysięcy osób bliżej poznało markę Zehnder, a obecny rok zapowiada się jeszcze bardziej okazale.