Pierwszy kwartał nowego roku jak zawsze obfituje w wiele interesujących wydarzeń architektoniczno – budowlanych. Już 9 marca 2017 w Warszawie odbędzie się Forum Dobrej Architektury i Budownictwa – Hale z biurowcami.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
09.03.2017
Data zakończenia:
09.03.2017
Strona www:
http://www.info...

Spotkanie dla profesjonalistów o projektowaniu, wykonawstwie i eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych. Niezależnie od przeznaczenia budowle halowe zawsze powinny być realizacjami o najwyższej jakości – funkcjonalne, estetyczne i ekonomiczne, spełniające wymogi bezpieczeństwa, satysfakcjonujące inwestorów  rozwiązania obiektów niepowtarzalnych, „szytych na miarę”.
Obiekty wielkopowierzchniowe w Polsce stanowiły w ubiegłym roku ponad 20 % nowych  inwestycji.

Dobry projekt architektoniczny i konstrukcyjny, szybka realizacja, przemyślany dobór technologii i materiałów, najczęstsze problemy przy odbiorach przeciwpożarowych  to tylko niektóre z tematów jakie planujemy poruszyć podczas najbliższego wydarzenia.  Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy wspierającej innowacyjne oraz energooszczędne rozwiązania, wymiana doświadczeń poprzez dialog inwestora, projektanta i wykonawcy na temat istotnych  i problemowych zagadnień  w procesie realizacji całej inwestycji. Jak wykorzystywać możliwości, jakie daje nowoczesne budownictwo: tworzyć ciekawe, przyjazne użytkownikowi i środowisku obiekty, których parametry odpowiadają współczesnym, wyśrubowanym normom?