W dniach 5-8.09.2017 r. w Kielcach odbędzie się XXV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Jest to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
05.09.2017
Data zakończenia:
08.09.2017
Strona www:
http://www.targ...

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie. Jest to jedyna impreza tego sektora w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata. Wśród nich znajdują się głowy państw, oficjalne delegacje, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii oraz resortów obrony zarówno z Polski jak i zagranicy.

Podczas MSPO prezentowany jest sprzęt i wyposażenie obejmujące wszystkie segmenty produkcji wojskowej: sprzęt wojsk inżynieryjnych, artyleryjskie i rakietowe systemy przeciwlotnicze, systemy rozpoznania oraz sprzęt logistyczny.

Wystawa zorganizowana w 2016 roku po raz kolejny została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas targów zaprezentowała się rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów świata.